[میلان , ]

عبور از یخ هاى اوكراین با زیردریایى اینتزاگى

شاختاردونتسك صفر - میلان ۳
گل ها: اینتزاگى (۶۷ و۳+۹۰) و كاكا (۷۲)
همچون فیلمى كه بارها و بارها دیده شده. فلیپو اینتزاگى به میدان مى آید و داستان كاملاً تغییر مى كند، مسابقه اى كه تادقیقه ۶۷ به كسل كننده ترین شكل سپرى شده بود ناگهان با آمدن سوپر پیپو و جانشینى اش به جاى جیلاردینو كاملاً تغییر كرد و بهاى این تغییر را شاختار دونتسك با دریافت ۳ گل ظرف ۲۰ دقیقه پرداخت. نخست نوبت پیرلو بود كه با یك پاس زیبا مهاجم پرتجربه تیم را صاحب موقعیتى عالى كند و اولین گل روى همكارى ۲ ستاره باتجربه به دست آمد. سپس نوبت كاكا بود كه مزد زحمات اش در این مسابقه را بگیرد و دومین گل را به هواداران تقدیم كند و بعد هم در آخرین دقایق باز هم با درخشش كاكا و پاس او به سوپر پیپو سومین گل میلان و دومین گل اینتزاگى در این مسابقه و شصت و دومین گل اروپایى اش وارد دروازه شاختار شد و حال روسونرى با ۹ امتیاز در صدر جدول گروه D و در یكقدمى صعود به یك هشتم نهایى قرار دارد و یك بار دیگر نشان داد در اروپا حتى از خودش هم بهتر است.
گویى زمین مسابقه در سرماى شدید اوكراین یخ زده بود چرا كه ۲ تیم در نیمه اول فقط به گردش توپ فكر مى كردند. هرچند میزبان گهگاهى با توجه به شرایط میزبانى سعى داشت خود را به دروازه حریف نزدیك كند اما در نهایت تساوى بدون گل بهترین نتیجه براى این مسابقه بود.
لوچسكیو سرمربى شاختار چند تغییر را در تیم اش ایجاد كرده بود و آنچلوتى هم بونرا و سرجینیو را در خط دفاع قرار داده بود. سرمربى شاختار درباره این مسابقه مى گوید: «ما ۶۵ دقیقه فوتبال خوب و زیبا ارایه كردیم. در حالى كه میلان هیچ موقعیتى نداشت. ما خوب حركت كرد و حداقل ۳ موقعیت مسلم گل داشتیم. اگر كمى با دقت تر بودیم حتماً به گل مى رسیدیم. امشب واقعاً شانس پیروزى داشتیم اما با آمدن اینتزاگى همه چیز به هم خورد. تمركز ما در دفاع از بین رفت و مدافعان نتوانستند به خوبى دروازه را پوشش دهند و دیگر گذشتن از این فضاى باز براى هر مهاجمى ساده بود. در واقع بازیكنان جوان ما نتوانستند به همه تاكتیك هاى تیم وفادار باشند چون دوست داشتند حمله كنند و هر توپى كه در نیمه میدان اشتباه مى شد به فرصتى خطرناك براى مهاجمان روسونرى تبدیل مى شد.
به غیر از آن ۳ گل میلان واقعاً فرصتى نداشت اما نباید فراموش كرد كه آنها میلان هستند و مى توانند از هیچ همه چیز بسازند. ما در ۲۵ دقیقه آخر هم چند فرصت خیلى خوب داشتیم اما دیگر دیر شده بود. ما هنوز شانس صعود داریم و من معتقدم از بازیهایى از این دست باید درس بگیریم.»
در تمام طول ۶۵ دقیقه اول مسابقه میلان سعى داشت در ضد حملات به گل برسد و جیلاردینو در نوك حمله كاملاً تنها بود. در حالى كه كاكا و سیدورف كاملاً كنترل شده بودند و پیرلو هم فرصت كمى براى كمك به حركت رو به جلوى تیم داشت. نیمه دوم نیز با خودنمایى میزبان اوكراینى آغاز شد و در دقیقه ۵۰ فرناندینیو یك فرصت عالى داشت. در این لحظات آنچلوتى تصمیم به تعویض گرفت و اینتزاگى را به جاى جیلاردینو به میدان فرستاد و او هم اولین توپى را كه به دست آورد تبدیل به گل كرد. كارلو آنچلوتى سرمربى روسونرى نیز درباره این مسابقه مى گوید: «ما در حمله خیلى خوب بودیم و كنترل مسابقه را در اختیار داشتیم اما احتمالاً آنها نیز مى توانند همین صحبت ها را درباره ۶۵ دقیقه اول داشته باشند اما پس از آن دفاع شاختار كمى باز شد و این بهترین فرصت براى ما بود. اینتزاگى عالى بود و بهترین جایگیرى را داشت. سطح بازى شاختار خیلى بالاست بالاتر از سلتیك، اما مشكل این است كه بازى در گلاسكو واقعاً دشوار است. شاختار از نظر تكنیكى خیلى بهتر است.
مهمترین چیز براى ما این بود كه شكست نخوریم و بعد اگر توانستیم پیروز شویم. ما باید به سطحى برسیم كه هم در اروپا و هم در سرى A خوب بازى كنیم. این پیروزى از نظر روحى خیلى براى ما مفید بود.»نوشته شده توسط نرگس،مهدی و نگین در پنجشنبه 17 آبان 1386 و ساعت 06:11 ق.ظ
ویرایش شده در پنجشنبه 17 آبان 1386 و ساعت 06:11 ق.ظ


لینک ثابت || نطرات [--]نوشته های قبلی...

نستا

Welcome RONI

برنامه ریزى میلان


صفحات وبلاگ...

 

درباره وبلاگ

 وبلاگ من
ایمیل من
[yahoo]

نویسندگان

نرگس،مهدی و نگین(28)

موضوعات

میلان(25)
نستا(2)
کاکا(1)

آرشیو

  بهمن 1387 (1)
  مرداد 1387 (1)
  تیر 1387 (2)
  آذر 1386 (2)
  آبان 1386 (1)
  مهر 1386 (8)
  شهریور 1386 (9)
  مرداد 1386 (4)


لینکستان


لینکدونی

آرشیو لینكدونی


جستجوخبرنامه


آمار وبلاگ

بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
افراد آنلاین : [Online]
ایحاد صفحه : -


 با تشکر از...

طراح قالب

All Powered By :
MihanBlog.com

nesta.kaka.Mihanblog.comشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic